Hakkımızda

2010 yılında, profesyonel yazılımcılar ve şirketler için yazılım geliştirme araçları üretmek amacıyla İlerian olarak yazılım ve IT(Bilgi Teknolojileri) sektörüne adım attık. Firmaların verimliliğini arttıran yazılım ve araçlarımızla yabancı firmalara ve programcılara hizmet vermeye ve çözümler üretmeye İlerian olarak devam etmekteyiz. Dijitalleşen dünyada verimli olacağımız noktaları araştırırken dijital imza ve elektronik imza(e-imza ile imzalama) ile doğaya ve firmaların bütçelerine ve gittikçe hızlanan dünyada zaman gibi değerli bir varlığı kazandırabileceğimizi düşündük.

İlerian ile yaşadığımız tecrübeler ve global perspektif sonucunda, imzayeri.com projesini hayata geçirmeye karar verdik. Ülkemizdeki hukuki ve teknik altyapının elektronik imza sektörü için hazır olduğundan emin olduktan sonra global birikimimizi ülkemiz insanının kullanıma sunma kararı aldık.

Misyon

İmzayeri.com olarak; global bilgi birikimimizden ilham alarak, gelişen teknolojik şartlar ve müşteri beklentileri ışığında, güven ve gizlilik prensiplerinden asla taviz vermeden kişi ve kuruluşları anlaştırmak.

Vizyon:

Hayatını kolaylaştıran en iyi elektronik çözümleri sunmaktır.

İlerian ve imzayeri olarak; varolan projelerimizi geliştirecek ve hayatı kolaylaştıran yeni dijital çözümlerin temelini atacak, fikir ve tavsiyelerinize her zaman açık olacağız.