Teslimat ve İade

Sayfamızdan satın aldığınız hizmetlerinin, firmamızdan kaynaklanan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda 15 gün içinde %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Bu 15 günlük süre, müşteri hizmetinin açılması ile başlar ve taahhüt edilen sürenin dolması ile son bulur. Müşteri bu süre içerisinde hesap iptali başvurusunda bulunursa, iptal başvurusunun ardından müşteri hizmeti derhal kapatılır ve yapılan tahsilatlardan işlem ücreti ve masrafları düşüldükten sonra kalan tutar iade edilecektir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İptal Koşulları

Sayfamızdan aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve ilgi hizmetin, hizmet iptali bölümünden aldığınız hizmeti iptal edebilirsiniz. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

Kurulum Zamanları (teslimat)

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, işlemler otomatik olarak anında işleme alınarak gerçekleştirilmektedir. Ödeme işleminizi banka havalesi yada eft ile gerçekleştirmişseniz not olarak fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.